3D APLIKÁCIA

Aplikácia Pergola SKYLINE umožňuje zobraziť bioklimatickú pergolu SKYLINE pri akéjkoľvek budove alebo v priestore.

V aplikácii si môžete vybrať zo sedmich základných farieb konštrukcie a rozmery pergoly zvoliť priamo na mieru Vašim potrebám. Vytvoríte si tak profesionálnu vizualizáciu vlastnej pergoly v niekoľkých krokoch. Pergolu je samozrejme možné vyfotiť z rôzných uhlov a fotka sa automaticky uloží do Vašeho zariadenia. Na základe vyfotenej fotografie, ktorá je vždy doplnená aktuálnými rozmermi a farbou, tak môžete rovno zaslať dopyt niektorému z uvedených predajcov a získať konkrétnú cenovú ponuku. Celkovo si tak zjednodušíte celý proces zisťovania, ako veľká pergola sa k Vašemu domu hodí a ako to všetko bude vyzerať.

V aplikácii môžete vizualizovanú pergolu doplniť o „virtuálnú stenu“, ktorú môžete vytvoriť za pergolou kopirovaním reálnej steny. Vďaka tomu potom uvidíte, ako bude pergola reálne tieniť. Na jednotlivé steny pergoly je možné tiež zvoliť zatienenie screenovými roletami Zipex.
V ďalšej aktualizácii môžete očakávať aj doplnenie o posuvné zasklenie MOVE alebo animáciu naklápanie lamiel slnolamu.

Venujte prosím zvýšenú pozornosť návodu v aplikácii pre správné využitie všetkých možností.

Po naskenovaní nižšie uvedeného QR kódu Vašim mobilným telefónom alebo tabletom budete presmerovaný priamo k stiahnutiu aplikácie pre Vaše zariadenie.

 

            

 

 

 

 

 

 

                                                                                     

 

frame-scrollup