XXL Skyline

XXL Skyline3.3.2021
Všetci dobre vedia, že čo je malé, to je milé, ale čo je väčšie, to je LEPŠIE…. A čo je najväčšie, to je proste najlepšie! Naša pergola Skyline je práve vďaka svojej šírke až 8 m tou pergolou na trhu! Vytvorí tak dokonalé a priestorné miesto pre celú vašu rodinu aj známych. Môžete pod ňou organizovať rôzne oslavy a párty bez ohľadu na to, ako moc páli slnko alebo prší.

XXL Skyline je vhodná nie len k súkromým účelom, ale tiež k Vašemu podnikaniu, trebars ako súčasť rekreačného strediska. Napríklad pod ňou vytvoríte ideálnu relaxačnú zónu u bazéna alebo vonkajšie posedenie pri reštaurácii.

A prečo zvoliť práve XXL pergolu Skyline a žiadnu inú?

Predstavte si krásny letný deň, ako stvorený pre záhradné „párty“. Pozvite všetkých svojich priateľov a známych (a že ich máte ????) a pripravíte výborné mäso na gril a ďalšie delikatesy. Priatelia už sa začínajú schádzať a celá párty sa krásne rozbieha. Je naozaj teplo, ale nevadí! Máte predsa XXL pergolu, ktorá ponúka skvelé miesto k ochrane proti slniečku pre všetkých. Stačí len nastaviť lamely do ideálnej polohy a je to. Náhle sa zatiahne a čoskoro sa objaví búrkové mraky. Mäso na grile krásne voní a všitci už sa naňho tešia. Nejaká búrka vás predsa neodradí. Naštastie máte svoju pergolu, kde sa všetci môžete pred dažďom schovať a grilovanie si užiť bez obmedzení! Lamely pomocou diaľkového ovládaniu zavrete a párty môže pokračovať. A keď sa začne stmievať, integrované LED osvetlenie rozžiarí celú Vašu záhradu a navodí dokonalú atmosféru, ktorú si môžete vychutnávať tak dlho, ako len budete chcieť, trebars až do prvých slnečných paprskov…

Tak už viete, ako by ste využili svoju XXL Pergolu Skyline vy? A viete o tom, že si svoju pergolu môžete naviac doplniť o širokú škálu príslušenstva, ako sú screenové rolety, bezrámové/rámové posuvné zasklenie, alebo infražiarič pre ohrev priestoru pod roletou? Konečná podoba pergoly je teda len a len na Vás!

Teraz už stačí len napísať na info@al-pergoly.sk a my pre Vás pripravíme cenovú ponuku na mieru.

frame-scrollup