Objednávka pergoly

 

Rozhodli ste sa využiť ponuku a kúpiť si u nás pergolu? Výborne, Vašu dôveru nesklameme!

Po vypracovaní ponuky nám zákazník potvrdí, že má o ponuku a daný rozsah služieb záujem a my už vyriešime všetko ostatné. Nachystáme objednávku, zmluvu, technickú špecifikáciu danej zákazky a všetky podklady.

Jedná sa o výrobu presne na mieru kde je nutná dôvera oboch strán, preto naši zákazníci akceptujú 50% zálohu, aby sme mohli začať s výrobou pergoly.
Zálohu je možné zaplatiť bankovým prevodom, alebo v hotovosti na pobočke, alebo tiež kartou v showroome v Prahe-Lahoviciach. Samozrejme obdržíte ku každej platbe daňový doklad so všetkými náležitosťami.

Od uhradenia platby beží náš termín pre dodanie, ktorý môže byť 2-6 týždňov v závislosti od typu pergoly a sezóne.

Akonáhle máme vyrobenú pergolu pripravenú, riešime s Vami vhodný termín montáže. Samotná montáž môže trvať jeden až dva dni, prípadne viac v závislosti od zložitosti projektu...
Po dokončení montáže Vám pergolu predáme k používaniu a vyplníme odovzdávací protokol a záručný list s 5 ročnou zárukou bez obmedzenia.

Keď už je pergola v poriadku odovzdaná a Vy si ju už spokojne užívate je naša práca hotová a zákazku ukončujeme, to znamená, že zašleme tiež faktúru na zvyšných 50% celkovej sumy, faktúru vystavujeme so 7 dňovou splatnosťou, tak aby bolo dosť času ju uhradiť.

V roku 2017 sme dodali cca 100 kusov pergol rôznych typov a veľkostí, všetci naši zákazníci nám uhradili dohovorenú čiastku a nemáme žiadnu pohľadávku a ani súdny spor =).
To je pre nás signál, že prácu, ktorú odvádzame robíme dobre a ľudia, ktorí si u nás objednajú naše služby sú tiež s výsledkom spokojní.

 

Mgr. Hana Ševčíková
Obchodná Riaditeľka

Tel: +420 737 062 332
Mail: info@al-pergoly.cz

frame-scrollup