Objednávka pergoly

 

Rozhodli ste sa využiť ponuku a kúpiť si u nás pergolu? Výborne, Vašu dôveru nesklameme!

Z Vašej strany stači cenovú ponuku odsúhlasiť a my už vyriešime všetko ostatné. Nachystáme objednávku, návrh zmluvy a ostatné potrebné podklady.

Jedná sa o výrobu na mieru, kde je nutná dôvera oboch strán. Preto naši zákazníci akceptujú 50% zálohu, po jej úhrade zadávame pergoly do výroby.

Zálohu je možné zaplatiť bankovým prevodom alebo v hotovosti na pobočke. Samozrejme obdržíte ku každej platbe daňový doklad so všetkými náležitostiami.

Od uhradenia platby beží náš termín pre dodanie, ktoré môže byť 6 - 14 týždňov v závislosti od typu pergoly a sezóny.

Akonáhle máme pergolu pripravenú, riešime s Vami vhodný termín montáže. Samotná montáž môže trvať jeden až dva dni (poprípade viac v závislosti od zložitosti projektu).
Po dokončení montáže Vám pergolu predáme k užívaniu a vyplníme predávací protokol a záručný list s 5 ročnou zárukou.

Keď už je pergola v poriadku predaná a Vy si ju spokojne užívate, je naša práca hotová a zákazku ukončujeme. To znamená, že zašleme faktúru na zvyšných 50 % z celkovej čiastky. Faktúru vystavujeme so 7 dňovou splatnosťou tak, aby bylo dost času ju uhradiť.

V roku 2018 sme dodali cca 240 kusov pergol rôzných typov a veľkostí, všeci naši zákazníci nám uhradili dohodnutú čiastku a nemáme žiadnú pohľadávku ani súdny spor.
To je pre nás signál, že prácu, ktorú odvádzame robíme dobre a ľudia, ktorí si u nás objednajú naše služby sú tiež s výsledkom spokojní.

 

Mgr. Hana Ševčíková
Obchodná Riaditeľka

 

frame-scrollup