Pergola SKYLINE

Bioklimatická pergola novej generácie
Nikola Máťušová 0907 987 290

Potrebujete poradiť?

Nikola Máťušová 0907 987 290
Pergola SKYLINE

Všeobecné informácie

Cena od: 4 500,- € bez DPH

!! AKCIOVÁ ZĽAVA 19% + LED osvetlenie ZDARMA !!

najmodernejšia pergola na trhu a náš najpredávanejší produkt

vyvíjané a vyrábané v ČR poctivou českou firmou

výroba a dodanie priamo od výrobcu AL Pergoly s.r.o. s 5 ročnou zárukou

celohliníková konštrukcia s luxusnou štruktúrovanou farbou

protidažďová a protislnečná ochrana, odolnosť voči snehu

ovládanie pergoly diaľkovým ovládačom, smartphonom, tabletom

riadenie pergoly systémom LOXONE alebo Somfy Tahoma podľa výberu

rozsah naklápanie lamel strešného slnolamu 0-140o

maximálny rozmer 7 970 mm x 4 500 mm

Špecifikácie

Technické špecifikácie a súbory na stiahnutie

Technické špecifikácie

 

Pergola SKYLINE tvorí vrchol ponúk bioklimatických pergol, je navrhnutá tak, aby poskytovala uživateľovi maximálný komfort protislnečnou a protidážďovou ochranou.
Hranatý minimalistický design tejto pergoly je ideálny pre modernú výstavbu rodinných domov a vil, ktorých terasy premenia v relaxačnú zónu pre odpočinok a príjemné chvíle s rodinou a priateľmi.

Konštrukciu pergoly tvoria nosné stĺpy, na ktorých je osadený obvodový rám s integrovaným odvodom vody. Strechu pergoly tvorí hliníkový slnolam z extrudovaných lamelov, ktoré zaisťujú ochranu proti dážďu a zároveň vďaka jej zosilnenej vnútornej konštrukcii prepúšťa pri otvorenom stave až o 25 % viac svetla než zrovnateľné systémy. Toto ocení uživateľ pergoly predovšetkým v zimnom období, tak aby pergola zbytočne nebránila priechodu denného svetla do interiéru.

 

Strecha pergoly umožňuje naklápanie lamiel v rozsahu 0-140°, vďaka tomuto obojsmernému naklápaniu je možné regulovať prakticky všetok denné svetlo a vytvárať si v pergole vlastnú klímu.

Pre pohyb slnolamov pergoly a mechanického príslušenstva používame iba kvalitné motory nemeckého výrobcu Geiger a najväčšieho svetového výrobcu Somfy.

Pergola SKYLINE ponúka uživateľovi najmodernejšie systémy riadenia pergoly, a to v základnom prevedení pomocou diaľkového ovládača s možnosťou rozšírenia o bezdrátovej riadiacej jednotky LOXONE a Somfy Tahoma, s ktorými môžete riadiť Vašu pergolu odkiaľkoľvek cez smartphone, tablet, PC. Samozrejmosťou je tiež tvorenie vlastných scénarov a časových schémat riadenia pergoly a jej príslušenstva, všetok prehľad o stave pergoly máte vždy po ruke v aplikácií vo svojom smartphone.

 

                                 

 

Na výber je samozrejme veľká škála príslušenstva ako sú bočné screenové rolety, alebo posuvné lamelové slnolamy pre tienenie nízkého slnka, posuvné bezrámové alebo rámové zasklenie pre ochranu proti vetru a uzavrenie stien pergoly pre chladnejšie obdobie. K pergole je možné doobjednať všetko možné elektro-príslušenstvo ako veterný a dažďový senzor, meteostanicu alebo infražiarič.

Pre maximálny komfort môže byť pergola vybavená LED podsvietením lamiel alebo horného rámu pergoly a tiež RGB farebným podsvietením strechy pergoly vytvárajúcu príjemnú alebo intimnú atmosféru.

Pergolu sami vyrábame a dodávame vlastným montážným tímom, na celú pergolu ako celok dávame 5 ročnú záruku bez obmedzenia.

Celá pergola je vyvíjana a vyrábaná v ČR v spolupráci AL Pergoly s.r.o s fakultou strojní TU Ostrava. Certifikácia výrobku TÜV SÜD Czech.

 

                    

5 rokov neobmedzená záruka na pergolu
Hliníková konštrukcia
Pohyblivá pergola
protislnečná ochrana
protidažďová ochrana
Ventilačné funkcie
diaľkové ovládanie
Hrdo vyrobené v Českej republike
Nakupujete priamo od výrobcu pergoly

Cenník

Cena za rozmer: 3,48 m x 2,6 m
6 500,- €
Cena za rozmer: 5 m x 3 m
8 500,- €
Cena za rozmer: 6 m x 4 m
13 000,- €

Ceny sú uvedené bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cien určuje dodávateľ individuálnou cenovou ponúkou

frame-scrollup