Pergoly Economy

Hľadáte ekonomickú variantu pergoly? Hliníkové pergoly Economy sú základným typom pergol sa zakrytím polykarbonátovými doskami. Vo variante Style je polykarbonát nahradený bezpečnostnými sklami Connex.

Hľadáte kvalitnú hliníkovú pergolu za nízku cenu?

Pergoly Economy sú tým pravým riešením, kvalitná hliníková konštrukcia s povrchovou úpravou komaxitovej farby zaručuje dlhú životnosť bez údržby, polykarbonátové zakrytie, alebo zakrytie bezpečnostnými sklami (iba v modeli ESPACE GLASS) zaručujú účinnú ochranu proti dažďu, všetky modely majú integrovaný odvod vody z odkvapu stĺpikom konštrukcie , tak aby bola dažďová voda účinne odvedená.

Pergoly Economy je možné rozšíriť aj o screenové rolety, alebo posuvné zasklenia stien pergoly ako rozšírenie na zimnú záhradu, prípadne je možné ju vybaviť infražiaričom alebo prídavnými LED panelmi.

Pergola ESPACE:
Hliníková pergola za najnižšiu cenu, ale zároveň spĺňajúca všetky parametre, ako integrovaný odvod vody, hliníková konštrukcia a polykarbonátové zastrešenia to je pergola ESPACE.
Pergolu ESPACE dodávame do maximálných rozmerov 7 m šírky a 5 m hĺbky, s ktorými je možné zakryť prakticky akúkoľvek terasu, prípadne sa dá šírkovo pergola nastaviť, teda spojiť 2 pergoly šírkovo k sebe a je možné takto dosiahnuť šírky až 14 m.

Pergola ESPACE GLASS:
Najvyšší model v kategorii hliníkových pergol Economy, jedná se o pergolu so zasklením bezpečnostnými sklami, ktoré poskytujú maximálny komfort a priepustnosť svetla. Maximálne rozmery pergoly sú 7 m šírky a 4 m hĺbky, luxusný vzhľad a výber z niekoľkých štandardných farieb konštrukcie, to je pergola ESPACE GLASS.

 

Prečo si vybrať hliníkovú pergolu s polykarbonátovým zastrešením?

Hlavnou výhodou hliníkových pergol je ľahká hliníková konštrukcia odolná voči zaťaženiu a tiež poveternostným vplyvom. Konštrukcia hliníkové pergoly je povrchovo opatrená práškovou (komaxitovou) farbou, ktorá zaručuje vysokú životnosť, stálofarebnosť a vysokú odolnosť proti oteru a poškriabaniu. 

Polykarbonátové hliníkové pergoly majú oproti dreveným pergolám alebo hliníkovým pergolám so zasklením bezpečnostnými sklami jednoduchšie a ľahšie konštrukcie a tým sú výrazne lacnejšie a ponúkajú najlacnejšiu variantu pergoly.

Používame dvojité polykarbonáty hrúbky 16 mm od švédskej firmy ARLA, ktoré sú vyrábané v závode v ČR a ktoré sa vyznačujú vysokou životnosťou a stálofarebnosťou.

frame-scrollup