Variabilné pergoly CUBE

Pergolu CUBE dodávame v prevedení s pohyblivým slnolamom a tiež vo verzii so strešnou látkovou markízou. Rozmery pergoly môžu dosahovať až 6 m x 4 m, v prípade väčších rozmerov sa pergola navrhuje modulárne. Slnolam, markíza a všetky pohyblivé prvky pergoly, ako napríklad príplatkové screenové rolety sú ovládanie diaľkovým ovládačom.

Litujeme, ale v této kategorii se nenacházejí žádné produkty.

Hliníkové pergoly CUBE - variabilný systém pergoly s pohyblivým slnolamom alebo strešnou markízou​

Tento pergolový systém je založený na pravouhlých tvaroch, hliníkové profily tvoria konštrukciu, ktorú možno variabilne navrhnúť alebo dopĺňať o tieniace prvky ako je pohyblivý strešný slnolam, alebo strešná markíza, ako bočné tienenie je možné použiť screenové ZIP rolety, alebo posuvné zasklenie z bezpečnostných skiel. Pergolu CUBE je možné vybaviť tiež LED osvetlením, infražiaričom, poprípade WiFi reproduktormi.

Farba konštrukcie je luxusná grafitová štruktúrovaná farba, táto farba je bez príplatku, iné RAL farby, alebo farby Decoral - teda imitácia dreva a iných vzorov sú tiež možné za príplatok.

Strešná konštrukcia pergoly je riešená pohyblivým slnolamom, alebo strešnou markízou Ancona od nemeckého výrobcu Lewens, oba prvky sú dodávané diaľkovo ovládateľné. Ako tienenie bočných stien používame screenové rolety so ZIP systémom vypnutia látky, ktorý účinne odoláva vetru. Všetky motorické prvky a tiež LED osvetlenie a infražiarič dodávame ako diaľkové ovládateľné a je možné dodať aj online ovládací systém pre smartphone, s ktorým riadite celú pergolu zo svojho inteligentného telefónu.

Pergolu CUBE dodávame do max. rozmerov 6 m x 4 m, toto je maximálny rozmer jednomodulu, ale je možné jednotlivé jednomoduly pergol skladať k sebe a tvoriť tak väčšie zatienené plochy prakticky bez obmedzenia rozmerov.

frame-scrollup