Zasklené pergoly

Zasklené pergoly od kvalitného nemeckého výrobcu Lewens fungujú ako účinná ochrana proti dažďu a rozširujú obytnú plochu rodinných domov. Precízne prevedenie každého detailu a široká ponuka rozšírení ako sú LED podsvietenie alebo infražiariče a zasklenie stien pergoly, to sú kvalitné pergoly LEWENS!

 

Chcete rozšíriť svoj dom alebo byt o vysoko kvalitnú pergolu so zasklením? Potom sú hliníkové pergoly od nemeckého výrobcu Lewens tou pravou voľbou.

Dokonale prepracovaná konštrukcia pergol Lewens zaručuje najvyššiu kvalitu spracovania a riešenie každého detailu pergoly.

Hliníkové pergoly Lewens sú vyrábané v 3 verziách podľa veľkosti a tiež ich riešenia. Všetky spája kvalitné spracovanie, integrovaný odtok vody konštrukciou, 21 štandardných farieb konštrukcie vrátane luxusných štruktúrovaných farieb bez príplatku, bezpečnostné sklá, možnosť LED podsvietenia integrovaného v krokvách pergoly, možnosť tienenia strechy pomocou strešnej markízy, rozšírenia o posuvné zasklenia stien i šikmín, alebo tienenie screenovými roletami. Toto všetko ponúkajú len hliníkove pergoly Lewens!

Pergola Murano Vetro:
Tento model je určený až do šírky 7 m a vyloženia 5 m, oproti modelu Puro má zosilnené krokvy aj konštrukciu odkvapu, aby sa takéto maximálne rozmery dosiahnuť.

Pergola Murano Integrale:
Jedná sa o najvyšší model hliníkové pergoly od výrobcu Lewens, konštrukcia je navrhnutá tak aby bolo možné dosiahnuť až maximálnych rozmerov 7 m x 5 m, a to vrátane integrovanej strešnej markízy priamo v konštrukcii! 

Chcete zatieniť steny pergoly, žiadny problém, stačí si pri výbere pergoly zvoliť screenové rolety ovládané diaľkovým motorom a nízke slnko Vás už nebude otravovať.

 

Chcete rozšíriť hliníkovú pergolu Lewens o posuvné zasklenie stien pergoly? Nie je problém, môžeme Vám dodať posuvné zasklenia z bezpečnostných skiel a z Vašej pergoly sa stane zimná záhrada s využitím po väčšinu roka.

Prehrievanie zimných záhrad a zasklených pergol sa rieši strešnou markízou, pergola VETRO sú systémovo nachystané na montáž strešnej markízy Ancona, pri modeli INTEGRALE je markíza už integrovaná v konštrukcii pergoly a žiadne prehrievanie teda nehrozí!
Luxusný vzhľad a závisť susedov umocníte integrovanými LED svetlami priamo v krokvách Vašej pergoly Lewens, praktický a luxusný doplnok bude ozdobou pergoly, navyše LED svetlá ovládate diaľkovo na Vašom diaľkovom ovládači.

Nemecká kvalita a precízne spracovanie konštrukcie v každom detaile, to sú zasklené hliníkové pergoly Lewens! 

 

Oproti pergolám s polykarbonátovým zastrešením vynikajú zasklené pergoly s bezpečnostnými sklami nižšou hlučnosťou pri daždi a tiež lepším prenikaním svetla cez zasklenie, samozrejme tiež vzhľadovo vyzerá zasklenia viac esteticky a čisto. Pergoly s polykarbonátom vychádzajú v obstarávacích nákladoch nižšie než zasklené pergoly, je to z dôvodu väčšej náročnosti na zaťaženie strechy a tiež kvôli robustnejšej a prepracovanejšej konštrukcii zasklených pergol, ak chcete naozaj investovať do zakrytej pergoly doporučujeme určite zasklenú pergolu s bezpečnostnými sklami. V prípade že je pre Vás čiastka za zasklenou pergolu príliš vysoká, môžete si vybrať pergolu z rady ECONOMY s polykarbonátovým zasklením

 

frame-scrollup