Istota spoľahlivého dodávateľa

Istota spoľahlivého dodávateľa20.3.2019
Firma AL Pergoly s.r.o je členom združenia výrobcov tieniacej techniky a obdržala certifikát Ověřená firma v oboru.

AL Pergoly s.r.o. je spolehlivý dodavatel a výrobce pergol a stínící techniky, získali jsme také certifikaci od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí – SVST

 

 

Certifikát Ověřená firma v oboru tieniacej techniky je označenie firem, ktoré na českom trhu tieniacej techniky spĺňajú predpoklady pre to, byť dobrým obchodným partnerom – poskytujú kvalitné služby a výrobky, chovajú sa seriózne z hľadiska platobnej morálky, plnia podmienky certifikácie výrobkov a pod. Certifikát udeľuje jeden krát ročne Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí – SVST, ktoré odbor tienenie v Českej republike už dlhodobo zaisťuje. Nie je teda možné si certifikát kúpiť, ako je tomu v prípadoch niektorých iných certifikátov v poslednej dobe.

Kto môže certifikát obdržať a za akých podmienok?
Certifikát môže byť pridelený členským firmám SVST, ktoré sú ochotný poskytnúť informácie potrebné k posúdeniu firmy a ich pôsobeniu na trhu je v súladu s Etickým kodexom členov združenia.

Čo získate ako zákazník, pokiaľ bude Vašim dodávateľom držiteľ tohoto certifikátu?
U takto označených firiem ako zákazník viete, že Vašim dodávateľom bude firma, ktorá Vám poskytne služby a výrobky v súlade s platnou legislatívou, chová sa seriózne, ako v obchodnej sfére, tak z hľadiska prístupu k zákazníkom a pod. Neznamená to síce, že firma, ktorá certifikát nevlastní, nie je seriózna alebo kvalitná, viac menej takýchto dodávateľov si musí zákazník posúdiť sám, keďže SVST nemá potrebné informácie.

Viac informácií o združení výrobcov tieniacej techniky nájdete na stránkách združenia: www.svst.cz

frame-scrollup