Školenie

 

Náš odbor nás baví a radi sa dozvedáme o novinkách, ktoré môžeme ponúkať našim zákazníkom.

 

Aj v digitálnej dobe sú veľtrhy stále veľmi prínosným zdrojom informácií a možnosťou stretnúť sa s existujúcimi alebo novými partnermi a dodávateľmi. Pravidelne sa zúčastňujeme takýchto veľtrhov:

 

R+T Stuttgart - Najväčší svetový veľtrh v odbore tienenia, pergol a bránových systémov. Koná sa každé 3 roky v Stuttgarte. Jedná sa o najväčšiu výstavu na ktoré musia byť všetci veľkí výrobcovia na čele s európskymi špičkovými dodávateľmi. Sme radi, že sa medzi dodávateľmi čoraz častejšie objavujú aj českí výrobcovia, ktorí si v ťažkej konkurencii nestoja vôbec zle. Na tejto výstave strávime väčšinu 2-3 dni tak aby sme dokázali obísť všetko zaujímavé.

 

Fensterbau Frontale Norimberk - Jedna z najväčších svetových výstav okien, dverí, zimných záhrad a fasád. Koná sa každý rok a sú na nej predstavené vždy špičkové technológie výroby okien a stavby fasád a ľahkých konštrukcií vr. zimných záhrad a pergol.

 

For Arch Praha - Najväčšia česká stavebná výstava, zahŕňa niekoľko odborov od stavebných materiálov, cez drevostavby, systémy vykurovania, okná a vybavenie domu až po spojovací materiál. V posledných rokoch sa kvalita tohto veľtrhu naozaj zvýšila a zúčastňujú sa jej aj zahraničné firmy.

 

 

For Habitat - Veľtrh zameraný na vybavenie domu a záhrady, sauny a privátneho wellnesu. Jedná sa o kvalitnú výstavu, na ktorej v marci 2018 vystavujeme aj naše produkty vo veľkej expozícii spolu s našim dodávateľom Alaris.

 

 

frame-scrollup