Školenie zamestnancov

Okrem povinných školení zamestnancov sa radi zúčastníme aj školenia najrôznejších dodávateľov.

 

Alaris - Zúčastňujeme sa pravidelného technického školenia v Zlíne priamo vo výrobe pergol. Jedná sa o náročné školenie montážnikov a tiež riešenie a programovanie riadiacich jednotiek.

Lewens - Jeden z našich najväčších dodávateľov pre nás organizuje každý rok vo výrobnom závode v sídle firmy v nemeckom meste Ludwigslust školenie sortimentu a montáže pergol v cvičnom showroome.

Isotra - Popredný český dodávateľ tieniacej techniky pre nás usporadúva každý rok technické školenia spolu s exkurziou výroby, súčasťou školenia je aj cvičná montáž a certifikácia montérov na atypické produkty.

Somfy - U najväčšieho svetového dodávateľa pohonov a riadenia pre tieniacu techniku absolvujeme školenia technikov na riadenie a zapájanie pohonov a riadiacich jednotiek a ich programovanie.

Corradi - Každý rok usporadúva špičkový Taliansky výrobca pergol Corradi takzvanú akadémiu v ktorej sa školia technici a tiež vedúci pracovníci obchodu našej firmy ako certifikovaného dodávateľa Corradi pergol.

Alumistr - Pre širokú škálu možností zasklenia a tiež riešenie sezónnych zimných záhrad radi absolvujeme školenia vrátane exkurzie u českého výroby kvalitných riešení zasklenia.

frame-scrollup